استوری اینستاگرام جایی برای تبلیغات کسب و کار اینترنتی شما

پس از اینکه اینستاگرام به مکانی ایده آل برای کسب و کارها تبدیل شد و گزارشی از بازار پرسود کسب و کار در اینستاگرام در سراسر اینترنت و فضای آنلاین پخش شد، افراد زیادی به فکر راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام افتادند. مدرسان حوزه دیجیتال مارکتینگ می توانند دانش و تجربه خودشان را در قالب مدل کسب و کار در اینستاگرام در اختیار این افراد و کسب و کارهای نوپا قرار دهند.
دسته ی دیگری از افراد، آنهایی هستند که کسب و کار در اینستاگرام دارند و به فکر رونق کسب و کار اینستاگرامی خود هستند.
اینستاگرام قابلیت جدیدی در این زمینه اضافه کرده و آن معرفی استوری اینستاگرام بعنوان روش تبلیغات در اینستاگرام است تا هم افراد و کسب و کارهای نوپا و هم با تجربه بتوانند هرچه بیشتر به کسب و کار خود در اینستاگرام رونق بدهند.
اما شاید برای خیلی ها این سؤال پیش بیاید که استوری اینستاگرام چیست؟ استوری اینستاگرام ویژگی نسبتاٌ جدیدی است که اینستاگرام آنرا از روی برنامه اسنپ چت برداشته است. شما در این قسمت می‌توانید تصاویر یا فیلم‌های موردنظر خود را به‌طور موقتی و تنها برای ۲۴ ساعت با فالورهای خود به اشتراک بگذارید. این قسمت که توسط دایره‌هایی در بالای نرم‌افزار رؤیت می‌شود، به‌طور موقت می‌توانند داستان‌های شما را برای سایر دوستان روایت کرده و پس از مدت مشخص شده محو شوند.
امروزه تعداد کاربران قسمت استوری اینستاگرام از مرز ۱۵۰ میلیون گذشته است و اینستاگرام تبلیغات را به این قسمت اضافه کرده است. البته تبلیغات قابل رد کردن هستند و کافی است به سمت راست یا چپ لمس کنید تا تبلیغ را رد کنید.
اما این ابزارها برای رونق کسب و کار از طریق اینستاگرام برای بیشتر مدیران کسب و کار اینستاگرامی کافی نیست. پس آنها نیاز به ابزارهای بیشتری دارند ابزارهایی که واقعا مؤثر و کارآمد باشد. اسنت وی یکی از این ابزارهای مفید و کارآمد در این حوزه است. اسنت وی در زمینه تبلیغات به شما براساس موضوع تبلیغاتتان پیج ها، آژانس ها و اینفلوئنسرهای مرتبط را معرفی می کند تا تبلیغات اینستاگرامی هدفمندی داشته باشید، سپس با ارائه تحلیل ها و گزارشات دقیق و آماری، اثربخشی تبلیغاتتان را بررسی می کند تا هرچه سریعتر به رونق کسب و کار از طریق اینستاگرام نزدیکتر شوید. همین الان رایگان در اسنت وی عضو شوید و از امکانات بی نظیر اسنت وی بهره مند شوید.