اصول ۵ گانه موفقیت کسب و کارها در اینستاگرام

بی شک امروزه شبکه های اجتماعی مکانی برای معرفی کسب و کار در فضای آنلاین تبدیل شده است،از مهمترین این شبکه های اجتماعی می توان به اینستاگرام اشاره کرد که به سرعت در حال رشد و افزایش تعداد کاربران است و مدیران بیشترین توجهشان را برای موفقیت کسب و کارشان در شبکه های اجتماعی معطوف به اینستاگرام کرده اند. از آنجایی که استفاده موثر از هر شبکه اجتماعی نیازمند استفاده صحیح از آن است ما قصد داریم تا ۵ اصل مهم که باید در صفحه اینستاگرام کسب و کار خود رعایت کنید تا موفق شوید را خدمتتان ارایه دهیم.
۱-هدف خود را از استفاده ی اینستاگرام برای کسب و کار تان مشخص کنید. قبل از شروع کار خود با اینستاگرام و گرفتن بازخورد هدف خود را مشخص کنید. شما باید هدفمند در این بازار حرکت کنید چرا که امروزه دیگر بازاریابی آنلاین حرف اول را در کسب و کار می زند و رقابت ها در این بازار خیلی سخت و چالش برانگیز شده است. از خودتان بپرسید که آیا این صفحه را من برای معرفی برند خودم ایجاد کرده ام یا می خواهم از این صفحه برای فروش محصولاتم استفاده کنم؟
۲- یک صفحه جدید مختص به کسب و کارتان ایجاد کنید. صفحه شخصی شما نمی تواند جای مناسبی برای کسب و کار شما باشد. شما از میز کار خود همزمان نمی توانید بعنوان میز آشپزخانه استفاده کنید اینها هر کدام کارکردها و هویت های خاص خودشان را دارند.
۳-از محتوای با کیفیت و جذاب برای معرفی محصولاتتان استفاده کنید. این محتوا هم می تواند تصویری باشد و هم ویدئویی. با ویرایش تنظیمات مربوط به اشتراک گذاری می توانید تصاویر و ویدئوهایتان را در همان لحظه در شبکه های اجتماعی دیگر مانند فیسبوک و توییتر خود به اشتراک بگذارید.
۴-می توانید با آژانس های تبلیغاتی همکاری کنید. آنها پیشنهاداتی از قبیل برگزاری مسابقات یا اجرای کمپین به شما می دهند. بنابراین تجربه ی آنها می تواند به موفقیت کسب و کار شما در اینستاگرام کمک می کند.
۵- هم شما و هم آژانس های تبلیغاتی برای موفقیت در این حوزه نیازمند استفاده از ابزار مناسب و حرفه ای هستید. ما مفتخریم که بگوییم تنها ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی در ایران را در اختیار شما قرار می دهیم. اسنت وی ابزاری برای همه از جمله دیجیتال مارکترها، آژانس های تبلیغاتی ، مدیران کسب و کار و کارمندانشان حتی کاربران عادی است. اگر می خواهید در این عرصه متمایز و منحصر بفرد فعالیت کنید همین الان عضو اسنت وی شوید. چرا که یک کسب و کار حرفه ای نیازمند ابزار حرفه ای ست و اسنت وی ابزار حرفه ای ها است.