با اسنت وی در تلگرام مؤثرتر بازاریابی کنید

تلگرام، سرویس پیام رسان متن باز که به واسطه آن می توان تصاویر، ویدئوها، فایل های صوتی و فایل های متنی را با حجم های متقاوت برای دوستان و مخاطبان این شبکه به اشتراک گذاشت. پیام رسانی که انتشار ابتدایی آن به اوت سال ۲۰۱۳ بر می گردد و در طول حدود یک و نیم سالی که وارد کشور ما شده توانسته به شبکه اجتماعی محبوب ایرانیان بدل شود.

ثبت نام و شروع تبلیغات با اسنت وی

در برآورد محبوبیت تلگرام در یک کشور خاص پرچم ایران در رتبه اول دیده می شود، این برآورد بر اساس ترکیبی از متوسط بازدیدکنندگان این شبکه در طول یک روز محاسبه می شود که بر اساس میزان مشارکت کاربران و استفاده آنها از این فضا این پیام رسان در ایران رتبه ۱۵ و در جهان رتبه ۴۳۱ را دارد. نکته قابل توجه در مخاطبان تلگرام بر اساس آمار این سایت رسمی اعلام رتبه بندی، شبکه تلگرام که در نظر بسیاری از افراد روسی است در این کشور تنها ۵,۴ درصد بازدید مخاطب دارد با توجه به محبوبیت تلگرام در ایران این شبکه اجتماعی مکان مناسبی برای انتشار تبلیغات کسب و کارها شده است و رسانه های انتشار تبلیغات مختلفی در این زمینه ظهور کرده اند.

امروزه تبلیغات در تلگرام و به طور کلی تبلیغات اینترنتی نسبت به تبلیغات تلویزیونی تأثیر بیشتری دارد. کسب و کار اینترنتی می تواند یک کسب و کار موفق باشد اگر به مقوله ی تبلیغات بیشتر توجه کند چون امروزه دیگر تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. یک کسب و کار اینترنتی در منزل، یک کسب و کار با سرمایه کم است که اگر درست و اصولی فعالیت کند با کمک تبلیغات مؤثر می تواند به یک کسب و کار جدید و پر درآمد تبدیل شود. از آنجا که در ایران تلگرام بسیار محبوب است و کاربران فضای مجازی بیشتر وقت روزانه خود را در این شبکه ی اجتماعی می گذرانند، اگر فردی می خواهد یک کسب و کار اینترنتی راه بیندازد باید به این شبکه ی اجتماعی توجه کند.

اما چطور می توان با تبلیغات در تگرام به کسب و کار خود رونق دهید؟

بهترین راه حل این موضوع استفاده از ابزارهای حرفه ای و مناسب شبکه های اجتماعی است. یکی از حرفه ای ترین و کارآمد ترین این ابزارها اسنت وی است. برای کسی که به فکر رونق کسب و کار اینترنتی خود است و می خواهد با تبلیغات مناسب خدمت یا کالای خود را به خوبی به مخاطبانش معرفی کند، اسنت وی می تواند بسیار به آن فرد کمک کند. اسنت وی با دسته بندی موضوعی لیست های انتشار تبلیغات در تلگرام، به کسب و کار شما کمک می کند که تبلیغاتتان را مؤثرتر به مخاطبانتان برسانید و با رونق دادن به کسب و کار اینترنتی خود از رقبایتان پیشی بگیرید.

همین الان از طریق این لینک رایگان در اسنت وی ثبت نام کنید. با استفاده از اسنت وی وقتتان را بهینه مصرف کنید.

بیشتر بخوانید