مطالعات موردی ۹ بازاریابی دیجیتالی موفقیت آمیز

بررسی اجمالی:
حقیقت این است که آژانس های تبلیغاتی می توانند به شما در بازگرداندن بودجه بازاریابیتان به اندازه ی هزینه ای که صرف تشکیل یک تیم داخلی می کنید، کمک کنند. اما قبل از اینکه بتوانید کمپین بازاریابی خود را اجرا کنید، باید اطمینان حاصل کنید که شما و تیمتان دارای موارد زیر هستند


۱- درک خوب از رفتار مشتریان

هسته ی ، همه ی بازاریابی ها در مورد برقراری ارتباط با مشتریان بر اساس زبان خودشان و در هر شبکه ی اجتماعی ای که به آن عادت دارند، است. قبل از اینکه بتوانید این کار را انجام دهید، باید مخاطبان خود را درک کنید. نه فقط مراحل سطحی مثل “seo به آنها کمک می کند” بلکه آنها نیاز به درک عمیق تری دارند.
بعنوان مثال، چه راه حل های دیگری را برای مشکلاتشان امتحان کرده اند؟ آنها فکر می کنند چه چیزی برای آنها بهتر است و چرا؟ همچنین فکر می کنند چه چیزی جایگاهشان را منحصر بفرد می کند؟به یاد داشته باشید، شرکت هایی موفق هستند که اولویتشان تحقیقات بر روی مشتریانشان باشد. مثل Buffer که یک تیم کامل برای توسعه تک تک مشتریانش ایجاد کرد.

۲- ساختار سازی فرآیندها و مستند ساختن هر کاری.

هنگامی که کسب و کارتان را شروع می کنید، همه چیز برایتان چالش است.شما فقط سعی می کنید تا آنجا که می توانید، درآمد کسب کنید. اما همزمان با رشدتان، باید مدارک و اسناد و فرآیندهای بیشتری را در اطراف جریان های کاری خود ایجاد کنید. بعنوان مثال، ممکن است، نیاز به مدارک و اسنادی مربوط به نحوه اجرای روابط عمومی، شبکه های اجتماعی یا گزارش های کمپین تبلیغاتی خود، داشته باشید.

۳- ابزار مناسب

کمپین های بازاریابی داخلی نیاز به ابزارهای مختلفی از ابتدا تا انتها دارند، مانند Aweber یا MailChimp (که دارای ویژگیهای مختلفی برای کمک به خودکار کردن ایمیلهایتان است) برای اجرای لیست ایمیل ها و Google Analytics یا KISSmetrics که برای آنالیز داده های پیچیده تر است. و ابزارهای پیشرفته تر، که برای استفاده از آنها باید زمان بیشتری را برای آموزش کارمندان خود اختصاص دهید که این می تواند هزیه های بیشتری برای کسب و کار شما داشته باشد.

۴- ثبات

متوسط زمان لازم برای مشاهده ترافیک منطقی و طبیعی به سایت شما از طریق سئو حدود ۵ تا ۶ ماه است. این بدان معنی است که شما باید در ایجاد محتوای خود برای ماه ها ثبات داشته باشید تا شروع بازگشت سرمایه گذاری خود را ببینید. برخی از موفق ترین بازاریابان محتوایی برای نیل به اهدافشان سال ها به طور مداوم تلاش می کنند.

۵- کیفیت

نوشتن پست های عادی در وبلاگ راحت است، اما آیا می توانید محتوای با کیفیتی که برای اهداف خاص مخاطبانتان ارزشمند است، بنویسید؟ این چیزی است که وبلاگ های محبوب را از وبلاگ های واقعا عالی جدا می کند. در پایان روز، رتبه بندی های بالا در گوگل از ایجاد و انتشار محتوای قابل توجهی که مخاطبان شما واقعا می خواهند، بدست می آید، نه از طریق تلاش برای بازی کردن با سیستم.

۶- تجربه

شما باید اطمینان حاصل کنید که تجربه طراحی و اجرای برخی از بخش های کمپین های بازاریابی را دارید. آخرین چیزی که می خواهید اینست که ماه ها صرف تولید محتوا کنید یا هزاران دلار برای خرید ترافیک پرداخت کنید که ایطوری نه به نتیجه ی دلخواهتان می رسید نه اینکه می فهمید کجای کار را اشتباه رفته اید.
برای برآورده کردن تمام این معیارها زمان زیادی نیاز است. پست کردن محتوای روزانه با کیفیت بالا دشوار است وقتی که مسائل مختلف کسب و کار شما را از هر جهت تحت فشار قرار می دهد. ساختن یک فرآیند برای کمک به نیروهای استخدامی جدید که از روز اول بتوانند راه بیفتند، آسان نیست.

اما اگر با یک آژانس بازاریابی دیجیتال همکاری کنید ، می توانید از پرداخت هزینه های آزمایش و خطا در انجام کمپین های خود اجتناب کنید، تیم خود را به سرعت تشکیل دهید و زمان و منابع شرکت را برای حفظ ثبات محتوای خود و پیش بردن آن صرف کنید. شما همچنین می توانید از سرباز زدن از سایر موارد مهم دیگری که باید انجام دهید، از قبیل معامله منعقد کردن یا گرفتن سرمایه گذار جلوگیری کنید.