بازاریابی محتوا و افزایش سهم بازار

به احتمال خیلی زیاد نقل قول معروف بیل گیتس (موسس مایکروسافت) را شنیده‌اید که در آن به مهم بودن محتوا و بازاریابی محتوا اشاره شده است: “محتوا حاکم است”! اما بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا، یک رویکرد استراتژیک برای بازاریابی است که روی تولید و توزیع محتوای با ارزش تمرکز دارد. بواسطه این رویه می‌توانید یک مخاطب از پیش تعریف شده را جذب و او را کنار خود حفظ کنید. همیشه باید در نظر داشته باشیم که بازاریابی محتوا یک فرآیند بلند مدت است و لحاظ کردن آن در استراتژی بازاریابی کسب‌وکارمان، بسیار ضروری است.
تمرکز اصلی در بازاریابی محتوا روی این است که رسانه ایجاد کنیم، نه اینکه رسانه‌های دیگران را اجاره کنیم و بابت آنها هزینه بپردازیم. شما باید محتوای خوبی تولید کنید که محصولات و خدماتی که می خواهید در هر بازاری به خصوص در دیجیتال مارکتینگ ارائه کنید، به خوبی معرفی شود تا به رونق کسب و کار در اینستاگرام  و افزایش سهم بازار خود برسید. این محتوا می تواند متنی، تصویری، ویدئویی و… باشد.

بعد از اینکه بازاریابی محتوا در شبکه های اجتماعی خود را به خوبی و موثر انجام دادید می توانید از ابزاری به نام اسنت وی برای پیگیری نتایج آن استفاده کنید. با مقایسه پست های خود و ارائه آمارهای تحلیلی برای هرکدام از آنها و مشاهده نتایج توسط اسنت وی، به ضعف های پست هایی که کمتر مورد توجه قرار گرفته اند پی می برید و شاید یکی از دلایل آنها عدم توجه به محتوای جذاب بوده است. اسنت وی ابزاری است که شما را راهنمایی می کند و مسیر موفقیت در بازاریابی دیجیتال را نشان می دهد.
همین الان از طریق صفحه ثبت نام در اسنت وی، رایگان در اسنت وی ثبت نام کنید تا مسیر موفقیت در دنیای دیجیتال مارکتینگ را دریابید.