تبلیغات در صفحات و کانال های افراد مشهور و تأثیر گذار

 

 از زمانی که وبلاگ ها در میان مردم به شهرت رسیدند، بازاریابی و تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار (influencer marketing) رواج یافت. اینستاگرام در حال حاضر آخرین معدن طلایی است که به عنوان پلت فورمی برای تبلیغات از آن استفاده می شود. این پلت فورم برای انواع و اقسام شرکت ها به خوبی کار می کند؛ چه در زمینه کیف و کفش باشند یا تناسب اندام؛ چه موضوع کارشان گشت و گذار باشد یا تجارت الکترونیک و… اینستاگرام برگ برنده بیشتر برندها بوده است.

پس اگر قصد دارید در مدتی کوتاه بیشترین بازدهی را از تبلیغات در شبکه‎های اجتماعی به دست آورید، مطمئن‌ترین روش ارائه تبلیغات در صفحات افراد مشهور و تاثیرگذار است. تاثیر گذاری این افراد و تعداد بازدید بالای این صفحات می تواند دیده شدن برند تجاری شما را تضمین کند. از آنجایی که تعداد فالوورها و طرفداران این عزیزان بسیار زیاد است و محتوای به اشتراک گذاری شده توسط آنها به صورت ویروسی در فضای مجازی منتشر می شود، تبلیغ در چنین صفحاتی به برندسازی کسب‌و‌کار شما کمک می‌کند.

حال سوال اینجاست که شما چگونه می توانید افراد تاثیرگذار اینستاگرام، که آنها را اینفلوئنسرهای اینستاگرام می نامند، پیدا کنید؟

سوال مهم تر این است که وقتی آنها را پیدا کردید، چطور می خواهید از آنها بخواهید که برایتان تبلیغات کنند؟

بیشتر شرکت ها و برندها این کار را به آژانس های تبلیغاتی ای واگذار می کنند که دپارتمان تخصصی برای کار با اینفلوئنسرهای اینستاگرام دارند.

اما شما بعنوان یک مدیر کسب و کار اینستاگرامی چگونه می توانید این آژانس های تبلیغاتی را پیدا کنید. اینجاست که اسنت وی ناجی شما می شود. چرا که اسنت وی، پنلی در اختیار شما می گذارد که هم آژانس های تبلیغاتی و هم اینفلوئنسرهای اینستاگرامی  مناسب با  نوع کسب و کار تان در آنجا وجود دارد.

پس همین الان از طریق این لینک عضو اسنت وی شوید و شبکه های اجتماعی خود را با این ابزار درست و حرفه ای مدیریت کنید.