جایگاه کسب و کار در اینستاگرام برای مدیران

امروزه ۸۰% از کاربران حداقل یک کسب و کار را در اینستاگرام دنبال می کنند.
پروفایل کسب و کار در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که اطلاعات تماس بیشتری را از آنچه که در پروفایل پیش فرض اینستاگرام وجود دارد، ایجاد کنید. این اطلاعات شامل یک شماره تلفن و آدرس کسب و کار می شود. برای رفتن از یک پروفایل شخصی به پروفایل کسب و کار، شما باید یک صفحه فیس بوک برای کسب و کار خود داشته باشید.
۸۰ درصد از کاربران می گویند که آنها حداقل یک کسب و کار را در اپ اینستاگرام دنبال می کنند، و ۶۰ درصد هم محصول و سرویس را از طریق اینستاگرام مطلع می شوند. در مارس ۲۰۱۷، بیش از ۱۲۰ میلیون کاربر اینستاگرام از وبسایتی بازدید کرده اند، مسیرها را دریافت کرده اند، به نام یک کسب و کار، ایمیل فرستاده یا به طور مستقیم به یک کسب و کار پیام رسانده اند. هر یک از این فعالیت ها، سطح بالایی از علاقه را نشان می دهد و از طرف دیگر، این طرفداران اینستاگرام می توانند به عنوان رهبر در نظر گرفته شوند.
برای اینکه برایتان بیشتر ملموس شود این را بگوییم که حداقل ۳۰٪ از کاربران محصولاتی را که ابتدا در اینستاگرام کشف کردند، خریداری کرده اند.
گاهی اوقات این داده ها به تنهایی کافی نیستند. برخی از مشخصات اینستاگرام مربوط به شرکت شما تنها با کمک ابزارهایی مانند اسنت وی قابل دسترسی است.
اسنت وی با تجزیه و تحلیل اینستاگرام از طریق پروفایل های کسب و کار می تواند اطلاعاتی را در مورد برآوردها و رسیدن به هر پست و همچنین جمع آوری اطلاعات کشف کند، که نشان می دهد پست های شما چگونه انتشار یافته اند و مخاطبان شما چگونه مشارکت کرده اند. این آمارها و گزارش های اسنت وی برای شناختن مهم است، بنابراین شما می توانید پست هایی ایجاد کنید که طرفداران شما دوست دارند تا با آنها مشارکت کنند.
پس منتظر چه هستید همین الان عضو اسنت وی شوید تا به رونق کسب و کار با اینستاگرام خود نزدیک شوید.