دغدغه مدیران کسب و کار اینستاگرامی

بازاریابی سنتی و بازاریابی دیجیتال، هر دو دارای اهداف مشابهی می‌باشند اما استراتژی‌هایی که بکار می‌گیرند، متفاوت هستند. با این حال با پیشرفت‌ تکنولوژی‌های دیجیتال، بازاریابی دیجیتال توانست به راحتی بر بازاریابی سنتی چیره و پیروز شود. و مدیران کسب و کارها یا به طور کلی یا بخشی از فعالیت های خود را به سمت بازاریابی دیجیتال سوق دادند. امروزه کسب و کار از طریق اینستاگرام بسیار رونق پیدا کرده است اما عدم آشنایی یا آشنایی کم در این حوزه برای مدیران و کارمندان دغدغه ها و نگرانی هایی بوجود آورده است.
یکی از دغدغه های مدیران کسب و کار اینستاگرامی گزارش گیری از فعالیت های کاربران بر روی صفحه شان است.در بازاریابی دیجیتالی نحوه و شکل مشارکت و فعالیت کاربران بر روی صفحه اینستاگرام شخص تأثیر مستقیمی بر موفقیت وی دارد. مدیران از کارمندان خود می خواهند که هر چند وقت مثلا ماهانه یا هفتگی یا سالیانه گزارش گیری از صفحه اینستاگرامشان را به آنها بدهند.
مشکلی که در اینجا وجود دارد اینست که مدیران کسب و کار و کارمندان و اساساً مخاطبان فکر می کنند بازاریابی دیجیتال آسان است و هرکس می تواند به این فضا وارد شود و موفق شود اما به این مسئله توجه ندارند که همانطور که در بازاریابی سنتی برای فعالیت و رسیدن به موفقیت نیازمند داشتن ابزار است، در این بازاریابی هم نیاز به ابزار است ،چرا که این ابزار هستند که کار را راحت می کنند.
اسنت وی در واقع ابزاری است که برای رفع دغدغه های مدیران کسب و کار اینستاگرامی و کارمندان بوجود آمده است. اسنت وی کار گزرش گیری را به نحو احسن برای شما انجام میدهد و با تحلیل رفتار کاربران بر روی شبکه های اجتماعی شما و با در اختیار قرار دادن یک پنل قدرتمند، جزئی ترین اطلاعات فعالیت کاربران بر روی صفحه تان را در قالب آمار و نمودار در اختیارتان قرار می دهد. این آمارها می توانند بر روی هر پست به صورت مقایسه ای با پست های دیگر ارائه شوند و با کمک این آمار می توانید به ضعف های خود پی ببرید و به سمت موفقیت گام های استوار و هدفمندی بردارید. پس منتظر چه هستید همین الان از طریق این لینک عضو خانواده ی اسنت وی شوید از مزایای بی نظیر آن استفاده کنید.