انتشار زمانبندی شده‌ در دیجیتال مارکتینگ

یکی از مهمترین نکات در دیجیتال‌مارکتینگ و انتشار محتوا در شبکه‌های اجتماعی، زمان‌بندی انتشار پست‌هاست. مطالب با دقت و وسواس فراوان تهیه می‌شوند، گرافیک بسیار خوبی هم ضمیمه آن شده است؛ اما این محتوا اگر در زمان مناسب و ساعت پرطرفدار خودش منتشر نشود، قطعا بین انبوه پیام‌های دیگر محو شده و اثرگذاری خود را از دست می‌دهد.

اسنت‌وی، ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی

دغدغه فعالان دیجیتال‌مارکتینگ در این خصوص زمانی به اوج می‌رسد که وارد تعطیلات، مناسبت‌ها و روزهایی از این دست می‌شویم، مانند تعطیلات نوروز!

در حالی که اکثر مردم مشغول تفریح، استراحت و مسافرت هستند، ادمین‌ها و تبلیغاتچی‌ها بایستی منتظر ساعت مناسب انتشار بمانند.

اما ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی، اسنت‌وی این مشکل را به راحتی حل کرده است. پست‌های خود را آماده کنید، اکانتی در اسنت‌وی بسازید و به رایگان پست‌های خود را منتشر کنید، هر زمان و ساعتی که خودتان صلاح می‌‎دانید.

به این صورت شما می توانید مثل بقیه مردم به زندگی عادی برگردید، تفریح کنید و مسافرت بروید و خیالتان از جانب اسنت‌وی راحت باشد.

هر وقت از مسافرت برگشتید، اسنت‌وی هدیه‌ای هم برای شما آماده کرده است، گزارش عملکرد پست‌های شما در شبکه‌های اجتماعی

 

علاوه براین اسنت‌وی می‌تواند تبلیغات شما را به  صورت هدفمند در کانال و صفحات مرتبط منتشر کرده تا تأثیر بهتر و بیشتری داشته باشند. در نهایت از همه فعالیت‌های شما گزارش‌های تحلیلی و آماری دقیق می‌دهد و همچنین می‌توانید با اسنت‌وی صفحه خود را با صفحات رقبا مقایسه کنید.