قیمت تبلیغات در تلگرام، آیا به دنبال تبلیغات رایگان در تلگرام هستید؟

فرقی نمی‌کند در دنیا چه شبکه‌‌های اجتماعی‌ای یا پیام رسانی محبوبیت و کاربر بیشتری دارد، در ایران قضیه فرق می‌کند.

تلگرام که در دنیا شاید جزو ۱۰ شبکه اجتماعی پرکابرد نباشد، در ایران محبوب ترین شبکه اجتماعی یا پیام رسان است. حتی با وجود فیلترینگ چند هفته پیش که باعث کند شدن و تا حدی از دسترس خارج شدن برای مدتی شد، بازهم مردم از این پیام رسان روی برنگرداندند و با هر وسیله‌ای از آن تا رفع فیلترینگ استفاده کردند.
جالب است بدانید که طبق آمار، بیش از ۲۰ میلیون ایرانی در کانال‌های تلگرام عضو هستند و ۱۷۰ هزار تا کانال تلگرام ایرانی وجود دارد. در حقیقت، یک ایرانی به طور متوسط در روز، ۱۰۰ مطلب مختلف را در تلگرام مطالعه می‌کند. با توجه به این حجم از اعضا و کانال‌های تلگرامی، بهترین فرصت برای کسب‌و‌کارها درج تبلیغات در این پیام رسان محبوب است.
از مهمترین روش‌های انتشار تبلیغات در اینستاگرام می‌توان به تبلیغات کلیکی در تلگرام و تبلیغات بازدیدی تلگرام اشاره کرد که قیمت تبلیغات در تلگرام در هر کدام متفاوت است. البته نوع دیگری هم وجود دارد به نام تبلیغات در تلگرام رایگان که هزینه‌ای برای شما در پی نخواهد داشت که در ادامه برایتان شرح خواهیم داد.

اسنت وی، پلتفرمی ساده برای تبلیغات در تلگرام

تبلیغات کلیکی در تلگرام:

در این روش تبلیغات در کانال‌های تلگرامی منتشر می‌شود اما شما هیچ هزینه‌ای تا زمان کلیک بازدیدکنندگان پرداخت نمی‌کنید. ابتدا شما موضوع تبلیغات مدنظر خود را در پنل اسنت‌وی مشخص کرده؛ سپس خود اسنت‌وی طبق دسته‌بندی‌های موضوعی صورت گرفته آن‌را در کانال‌های تلگرامی مرتبط با موضوع تبلیغ‌تان منتشر کرده و در نهایت آماری از بازخورد و تأثیرگذاربودن نمایش می‌دهد. ویژگی مثبت تبلیغات کلیکی در تلگرام این است که شما تنها بابت کلیکی که بر روی لینک تبلیغ‌تان انجام می‌شود هزینه می‌پردازید. به این ترتیب، بازدهی تبلیغات‌تان افزایش پیدا می‌کند.

تبلیغات بازدیدی تلگرام:

در تبلیغات بازدیدی تلگرام همانطور که از اسمش پیداست، شما بر اساس تعداد بازدیدی که از تبلیغات کانال تلگرام می‌شود هزینه پرداخت می‌کنید. البته تعداد بازدیدی که برای پُست تبلیغی‌تان می خواهید از قبل با مجری تبلیغاتی‌تان هماهنگ می‌شود. یعنی شما تعداد بازدید را برای مجری تبلیغات خود مشخص می‌کنید و هزینه کل بازدیدها رو از قبل پرداخت می‌کنید.
تا یادمان نرفته بهتر است بگوییم این روش تبلیغاتی می‌تواند بر اساس موضوع هم اجرا شود. یعنی شما موضوع تبلیغ خودتان را در پنل اسنت‌وی مشخص کرده و حالا اسنت‌وی که کانال‌های تلگرامی را بصورت موضوعی دسته بندی کرده است آنها را در کانال‌های مرتبط با موضوع فعالیت‌تان منتشر می کنید و در نتیجه، بازدهی بیشتری خواهید داشت.

قیمت تبلیغات در تلگرام:

قیمت تبلیغات در تلگرام در هرکدام از دو نوع متفاوت بوده و هزینه خاص خودش را دارد؛ در روش تبلیغات کلیکی در تلگرام قیمت هر کلیک در کانال‌های انتشار تبلیغات محاسبه می‌شود. اما در روش تبلیغات بازدیدی تلگرام، قیمت تبلیغات براساس بازدید مخاطبان تعیین می‌شود. حالا اگر تبلیغ، به عنوان پُست ویژه (یعنی پست آخر کانال) باقی بماند تا بازدهی بیشتری داشته باشد، این هزینه افزایش می‌یابد.

تبلیغات در تلگرام رایگان:

یکی از روش‌های انتشار تبلیغات کانال تلگرام، تبلیغات در تلگرام رایگان است که در این روش لینک کانال خودرا در فضای مجازی مطرح نموده و کاربران این اپلیکیشن با کانال یا گروه شما بیشتر آشنا شوند و از مطالب آن استفاده نمایند.

اسنت‌وی به‌عنوان یک ابزار مدیریت،تحلیل و انتشار تبلیغات کانال تلگرام کمک می‌کند تا تجربه‌ای مفید و پرسود از راه‌اندازی کسب‌و‌کار در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید. با اسنت‌وی شما می‌توانید پست‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی زمان‌بندی شده و تبلیغات خود را پس از مطلع شدن از قیمت تبلیغات در تلگرام به‌صورت موضوعی منتشر کنید و در نهایت گزارش‌های آماری و تحلیلی دقیق از نحوه فعالیت خود،کاربران،رقبا و کمپین‌های تبلیغاتی خود دریافت کنید و به کسب‌و‌کار خود رونق دهید.