تبلیغات در اینستاگرام

پنل اسنت وی

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی اشتراک‌گذاری تصویر بر بستر اینترنت است که در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد.
آمار دقیقی از تعداد کاربران اینستاگرام در ایران وجود ندارد. اما با نگاه کردن به تعداد دانلودهای اینستاگرام از کافه‌بازار (حدود ۱۸ میلیون) و در نظر گرفتن حقیقتی که تعداد زیادی نیز اینستاگرام را از گوگل‌پلی و یا منابع دیگر دانلود می‌کنند، و وجود بین ۶ تا ۷ میلیون گوشی آیفون در ایران (که تقریبا همه‌ی آن ها اینستاگرام را نصب شده دارند)، می‌توان گفت اینستاگرام در ایران حداقل ۲۰ میلیون کاربر دارد که این تعداد تقریبا ۲.۸۵ درصد کاربران اینستاگرام را تشکیل می‌دهد و اگر پراکندگی جمعیت ۴ تا ۵ میلیونی ایران را در نظر بگیریم می‌توان با اطمینان گفت حدود ۳ درصد از کاربران اینستاگرام ایرانی هستند که روزانه حدود ۲۵ دقیقه از وقت خود را در این شبکه می‌گذرانند.

چرا تبلیغات در اینستاگرام

نمودار تعداد کاربران فعال اینستاگرام در هر ماه

نمودار تعداد کاربران فعال اینستاگرام در هر ماه

تمام این آمارها مؤید اهمیت این شبکه‌ی اجتماعی برای بازاریابی و راه‌اندازی کسب و کار است. برندها حتی اگر در اینستاگرام فروشگاه نداشته باشند، می‌توانند با انتشار تبلیغات و محتوا در این شبکه‌ی اجتماعی به برندسازی یا رونق فعالیت های خود کمک کنند. انتشار تبلیغات در فضای دیجیتال و آنلاین تفاوت‌های زیادی با فضای واقعی و آفلاین داشته و نیازمند داشتن تخصص، دانش و تجربه متفاوتی است. درست است که می‌گویند تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری است، اما سرمایه‌گذاری هم اگر درست انجام نشود، تأثیرگذار نخواهد بود.

اسنت وِی، پلتفرمی مناسب برای تبلیغات در اینستاگرام

پنل اسنت وی

مجموعه اسنت‌وی با بهره گیری از این فرصت، اقدام به طراحی و انتشار نرم‌افزاری نموده که به وسیله آن شما می‌توانید با کمک تجربه کارشناسان و استفاده از هوش مصنوعی، تبلیغات خود را بر اساس بودجه و هدف موردنظرتان در اینستاگرام منتشر کنید.

با اسنت‌وی برای انتشار تبلیغات، امکان انتخاب از بین هزاران صفحه و کانال، در زمینه‌های گوناگون و بر اساس دسته بندی موضوعی وجود دارد.
دسترسی به علایق مختلف کاربران مانند ورزش، زیبایی، سلامتی، پوشاک، تکنولوژی و … و همچنین امکان مشخص کردن ساعت‌های انتشار از امکاناتی است که به کاربران ارائه می‌شود.
بعد از انتشار تعداد بازدید، لایک، کامنت و درصد مشارکت به صورت گزارش‌های آماری تحلیلی و دقیق در اختیار کاربر گذاشته می‌شود.

از طریق پنل اسنت‌وی می‌توانید کامنت‌های مخاطبان را ببینید، به آن‌ها پاسخ دهید و حتی مخاطبان مشترک بین صفحات دیگران و صفحه خود را شناسایی کنید.
با اسنت‌وی بیشترین بازخورد را از انتشار تبلیغات خود در اینستاگرام دریافت خواهید کرد، چرا که اسنت‌وی در تمامی مراحل شما را همراهی می‌کند.

مراحل تبلیغات در اینستاگرام با استفاده از پلتفرم اسنت وِی

۱.تعریف کمپین : کمپین ها مجموعه ای از تبلیغات و پیشبینی بودجه برای کمپین است.

۲.تعریف محتوای تبلیغات : محتوای تبلیغ شامل متن، تصویر و ویدیو است که برای انتشار آماده می شود.

۳.تعریف تبلیغ : انتخاب رسانه (اینستاگرام یا تلگرام) بر اساس بودجه، انتخاب کمپین و تاریخ انتشار. تبلیغ شما آماده است!

۴.پرداخت تبلیغات : با اتمام پرداخت، تبلیغ در پنل منتشر کننده انتخاب شده قرار می گیرد.

۵.انتشار و بازخورد : پس از انتشار تبلیغ توسط رسانه انتخابی شما، بازخورد ها را مشاهده کنید. میزان مشارکت، دیده شدن و افرادی که با پست تبلیغاتی شما تعامل داشته اند.

 

 

WhatsApp chat