تبلیغات در تلگرام

کاربر گرامی متاسفانه در حال حاضر این سرویس توسط اسنت وی ارایه نمی شود. برای دریافت مشاوره تبلیغات در شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

تبلیغات خود را در کانال های پر مخاطب و مرتبط با کسب و کار خود در تلگرام منتشر کنید و به آسانی تبلیغات و کمپین های خود را ارزیابی کنید. اسنت وی اختیار عمل و انتخاب را به شما می دهد و در نهایت آمار زمان انتشار و تعداد view کسب شده را برای هر تبلیغ و کمپین نمایش می دهد.

پنل اسنت وی

چرا تبلیغات در تلگرام را انتخاب کنید ؟

با توجه به مقاله منتشر شده توسط تلگرام، تلگرام هم اکنون ماهانه بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دارد و هر روز ۳۵۰ هزار کاربر جدید در تلگرام ثبت نام می کنند. تلگرام روزانه ۱۵ میلیارد پیام را به مقصد می رساند.

بر اساس مقاله آمار استفاده از تلگرام در ایران از سایت techrasa.com از تعداد ۱۰۰ میلیون کاربر تلگرام، نزدیک به ۴۰ میلیون کاربر تلگرام، ایرانی می باشند. این تعداد کاربر می تواند بستر بسیار مناسبی را برای تبلیغات ایجاد کند. اما چطور می توان از این شبکه اجتماعی پر طرفدار برای تبلیغات بهره برد؟

اسنت وِی، پلتفرمی مناسب برای تبلیغات در تلگرام

تیم اسنت وِی با بهره گیری از این فرصت، اقدام به طراحی و انتشار پلتفرمی نموده است که به وسیله آن شما می توانید به راحتی تبلیغات خود را در کانال های تلگرام با تعداد کاربر زیاد منتشر نمایید.

پلتفرمی با کاربری آسان و ساده برای تبلیغات، علاوه بر تبلیغات در تلگرام شما می توانید در صفحات پر بازدید اینستاگرام نیز تبلیغ نمایید.

مراحل تبلیغات در کانال های تلگرام با استفاده از ابزار اسنت وِی

۱.تعریف کمپین : کمپین ها مجموعه ای از تبلیغات و پیشبینی بودجه برای کمپین است.

۲.تعریف محتوای تبلیغات : محتوای تبلیغ شامل متن، تصویر و ویدیو است که برای انتشار آماده می شود.

۳.تعریف تبلیغ : انتخاب رسانه (اینستاگرام یا تلگرام) بر اساس بودجه، انتخاب کمپین و تاریخ انتشار. تبلیغ شما آماده است!

۴.پرداخت تبلیغات : با اتمام پرداخت، تبلیغ در پنل منتشر کننده انتخاب شده قرار می گیرد.

۵.انتشار و بازخورد : پس از انتشار تبلیغ توسط رسانه انتخابی شما، بازخورد ها را مشاهده کنید. میزان مشارکت، دیده شدن و افرادی که با پست تبلیغاتی شما تعامل داشته اند.

WhatsApp chat