سیاست‌های حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران برای اسنت‌وی بسیار مهم و در درجه اول اهمیت قرار دارد. ما برای محافظت از داده‌هایی که دریافت شده و در سرویس www.ascentway.com ذخیره می‌شود نهایت تلاش و برنامه‌ریزی را انجام می دهیم. اطلاعاتی مانند شماره تماس، ایمیل و نام شما نزد اسنت‌وی نگاه داشته شده و به هیچ نحو در اختیار شخص و یا شرکت ثالث قرار نمی گیرد. اسنت‌وی در چارچوب مشخص که در ادامه سیاست‌های حریم خصوصی بیان شده است از اطلاعات شما برای سرویس دهی بهتر استفاده می نماید.

اطلاعات دریافتی از کاربران
اطلاعاتی که از طریق درگاه وب و فرم‌های آنلاین، آفلاین، ارتباط با بخش پشتیبانی و یا ربات تلگرامی اسنت‌وی دریافت شده است جهت ارتباط با شما استفاده می شود. به همین منظور لازم است تا این اطلاعات به صورت صحیح وارد شده باشد . در صورتی که در خواست برای تغییر و یا ویرایش این اطلاعات وجود داشت، می بایست با بخش پشتیبانی تماس حاصل شود. دیگر اطلاعات مانند نحوه استفاده کاربر از اسنت‌وی، صفحات بازدید شده و یا نوع مرورگر کاربر برای بهبود سرویس و یا جلوگیری از استفاده های غیر قانونی جمع‌ آوری می شود.
هیچ کدام از اطلاعات ذخیره شده شما به هر نحو یا شکل در اختیار شخص ثالثی قرار نمی‌گیرد.
همچنین اسنت وی به درخواست کاربران و اشخاص دیگر اطلاعات محرمانه کاربران را در اختیار افراد قرار نخواهد داد.

اسنت‌وی در بازه های زمانی ممکن است سیاست‌های حریم خصوصی را بروز رسانی نماید که این تغییرات از طریق ایمیل و یا ربات تلگرامی اسنت‌وی به اطلاع کاربران خواهد رسید.

WhatsApp chat