برای امور مشتریان

راه حلی ایده آل برای مدیریت امور مشتریان

امروزه کسب و کارها چه کوچک و چه بزرگ بدلیل حجم بالای کار ها و توجه نکردن به نیاز مشتریان خود و عدم پاسخگویی بموقع به آنها بر روی شبکه های اجتماعی شان، فرصت های مهمی را از دست می دهند.

با پنل اسنت وی شما هر لحظه در کنار مشتریان خود هستید چرا که در این پنل نیازها و مشکلات مشتریان شما گم نخواهد شد و همیشه در معرض دید شما قرار دارند.

ویژگی ها

زمانبندی خودکار

یکی از دغدغه های دیجیتال مارکتر ها و یا ادمین پیج و کانال ها ارسال پست های تعیین شده بصورت منظم و برروی برنامه زمانبدیست. اسنت وی ارسال این کار را در پنل انتشار خود آسان کرده است. پست های خود را برای روز، هفته و ماه زمانبندی کنید تا پست ها خودکار ارسال شود و دیگر پستی دیر ارسال نخواهد شد.

حضوری فعال

روی تمام کانال هایی که مشتریانتان معمولاً روی آنها حضور دارند آگاهی خود از مشکل به وجود آمده را اعلام و به آن واکنش نشان دهید. همان جایی که مشتریانتان با شما تماس برقرار می کنند به آنها پاسخ دهید اینگونه برند ها حتی به صورت غیر مستقیم نیز می توانند منشن شدن نام برند خود روی این شبکه ها را جستجو و دنبال کنند.

واکنش ساده و آنی

  واکنش خود را ساده و خط ارتباطی تان با مشتریان خود را باز نگه دارید. شبکه های اجتماعی محیطی را فراهم کرده  اند تا این ارتباط مؤثر، سریع و گسترده شده است. در بستر اسنت وی، ارتباط با مخاطبان خود را به راحتی مدیدیریت کنید و کامنت های کاربران خود برروی پست ها را سریع پاسخ دهید.

سفیر برند

سفیر برند به کسی گفته می شود که چه از روی علاقه ی شخصی و چه با منافع مالی، در فضاهای عمومی مثل شبکه‌های اجتماعی به کمک برند شما می آید و سعی می کند بر نظرات جمع اثرگذاری داشته باشد.

سفیران شما می توانند بزرگ ترین متحدان شما در مواقع بحران باشند. با استفاده از  بستر اسنت وی این کاربران را شناسایی کنید تا بتوانید با آنها در ارتباط بوده و مشارکت آنها را جلب نمایید.

فرم درخواست

برای دریافت مشاوره می توانید فرم زیر را تکمیل کنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
WhatsApp chat