شرایط پذیرش قوانین

شرایط و قوانین زیر از تاریخ ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ به عنوان شرایط و قوانین و توافق نامه استفاده از بستر نرم افزاری اسنت وی به آدرس ascentway.com و برای تمامی سرویس های رایگان و دارای هزینه، مقرر گردیده و لازم اجرا می باشد. تمامی کاربرانی که از طرق مختلف برروی بستر نرم افزاری اسنت وی حساب کاربری ایجاد کرده باشند، مشمول این شرایط و قوانین هستند. این شرایط و قوانین استفاده از بستر نرم افزاری در هر زمان قابل ارتقا بوده و پس از هر ارتقا از طریق ایمیل به کاربران اطلاع داده می شود. اگر کاربری این شرایط را مورد قبول نمی‌داند، با تماس با پشتیبانی و بنا به شرایط حساب کاربری و بازگشت وجه می‌تواند برای حساب کاربری خود و تمامی حساب‌های زیر مجموعه آن در اسنت وی، درخواست مسدود شدن نماید. تمامی راه‌های ارتباطی برروی وب سایت اسنت وی قرار گرفته است.

منظور از کاربر: کلیه افراد حقیقی و حقوقی که در بستر نرم افزاری اسنت وی ثبت نام کرده‌اند. اگر کاربر از طرف شرکت یا مؤسسه یا سازمانی برروی بستر نرم افزاری اسنت وی فعالیت دارد، موارد ذکر شده در این شرایط و قوانین همچنان برای کاربر لازم الجرا است.

منظور از بستر نرم افزاری اسنت وی: نرم‌افزار تحت وب است که از طریق اینترنت قابل دسترسی می باشد.

کاربرانی که در سایت اسنت وی به آدرس ascentway.com و panel.ascentway.com عضو شده‌اند مشمول این شرایط و قوانین ذکر شده می‌باشند حتی اگر از آن استفاده نماید. با قبول این شرایط و قوانین و استفاده از خدمات اسنت وی، کاربر تأیید می‌کند که این شرایط و قوانین را مطالعه کرده و کاملاً پذیرفته است.

شرایط استفاده

نباشد و یا گمراه‌کننده باشد اسنت وی حساب کاربری را مسدود و وجهی قابل استرداد نخواهد بود.

کاربر مسئول کامل محتوای وارد شده در اسنت وی است و اسنت وی هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد. محتوا ها شامل و نه محدود به محتوای تبلیغات، محتوای منتشر شده توسط کاربر در شبکه‌های اجتماعی متصل به اسنت وی و کلیه محتواهای منتشر شده از طریق بخش‌های مختلف در بستر اسنت وی است. اسنت وی این حق را محفوظ می‌داند که در صورت ذخیره محتوای خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، خلاف شئونات اسلامی، محتوا به هر شکل و صورت و به جهت تخریب افراد، شرکت ها، سازمان ها و نهادهای حکومتی، سازمان های غیر انتفاعی و دیگر موارد، ایجاد شایعات و یا تولید و اشاعه‌ي اطلاعات غیر واقع و هرگونه از موارد از این دست، حساب کاربری مسدود و درصورت درخواست مراجع قانونی جهت دسترسی به اطلاعات کاربری در اختیار آنها قرار خواهد داد.

استفاده غیر مجاز و بیش از حد از منابع و زیرساخت های اسنت وی منجر به حذف حساب کاربری خواهد شد.

کاربر مسؤل استفاده از داده‌ها و اطلاعات برروی اسنت وی است و از این بابت مسئولیتی متوجه اسنت وی نخواهد بود.

کاربر مجاز به فروش یا در اختیار گذاشتن حساب کاربری خود به افراد دیگر نیست .

کپی‌برداری از نام، لوگو، رنگ‌ها محتوا، الگوریتم ها و هر آنچه که متعلق به بستر نرم افزاری اسنت وی است خلاف قوانین سایت تلیقی می‌گردد و قابل پیگیر برای اسنت وی می باشد.

مسئولیت عدم نگهداری صحیح از اطلاعات ورود به نرم‌افزار و استفاده از سرویس بر عهده خود کاربر است. همچنین کاربر موظف است در صورت دسترسی غیر مجاز به حساب کاربری، اسنت وی را مطلع سازد.

کلیه خدمات غیر رایگان در اسنت وی با وجه رایج کشور و بصورت ریال است.

تغییرات در خدمات

خدمات ارایه شده برروی اسنت وی ممکن است تغییر کند، بروز رسانی شود و یا حذف شود. این تغییرات برای بهبود خدمات انجام می پذیرد. در شرایط عادی بروز رسانی ها قبلاً به اطلاع کاربران می رسد. در شرایط اضطرار که ممکن است اختلال در شبکه و یا امنیت باشد، ممکن است بستر نرم افزاری موقتاً از دسترس خارج شود.

برای خدماتی که خارج از محدوده اسنت وی و به درخواست کاربران ارایه می‌شود شرایط و قوانین مجزا ارایه می گردد.

اسنت وی ممکن است در هر زمان ویژگی‌های رایگان خود را مسدود کند.

اسنت وی مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که خارج از اسنت وی به هر نحو ارایه می‌شود ندارد این اطلاعات می تواند شامل بخشی از اسکرین شات های اسنت وی یا برداشت های تحلیلی از اسنت وی باشد.

اسنت وی برای بهبود کارکرد بستر نرم افزاری، داده‌های از نحوه کارکرد کاربران با سیستم را جمع آوری می کند.

کلیه خدمات ارایه شده و کل نرم‌افزار، وب سایت و دیگر نرم‌افزار ها متعلق به اسنت وی است.

انصراف و اتمام خدمات و بازگشت وجه

اسنت وی می‌تواند به خواست کاربر و یا بر اساس استفاده غیر مجاز کاربر از اسنت وی، حساب کاربری را مسدود کند. مسدود شدن حساب می‌تواند موقت یا دایم باشد. حساب‌های کاربرانی که بیش از ۱ سال بدون ورود و استفاده باشد حذف می‌گردد و امکان بازیابی وجود ندارد. اسنت وی اطلاعات حساب کاربران و محتوای ثبت شده حساب کاربرانی که مسدود می‌شوند را در اختیار کاربر قرار نمی دهد.

در صورت انصراف از خدمات و یا اتمام مدت خدمات، امکان بازگشت وجوه پرداختی نخواهد بود.

در صورتی که برای انتشار تبلیغات در بستر اسنت وی وجه پرداخت شود ولی تبلیغ منتشر نشود، وجه بصورت اعتبار برای استفاده در آینده در پنل باقی می ماند.

شرایط درج اگهی در وبسایت اسنت وی

درصورتی که آگهی به خرید و فروش در رسانه شما منجر می شود، فرد باید دارای مجوزهای لازم کسب کار خود باشد و فعالیت کاملا قانونی داشته و تمام مسئولیت انتشار، پیگیری ، ارایه، خرید یا فروش محصول و یا خدمت آن با آگهی دهنده می باشد.

در صورتی که آگهی شما به خرید مجازی از طریق تبلیغات منجر می شود، حتما بایستی مجوزهای مربوطه ( عکس از مجوز فروش و نماد اعتبار از دو زاویه، کارت ملی‌، شماره تلفن ثابت، همراه و آدرس مکان فروش) جهت فروش را ارائه دهید‌.

اگر تبلیغ شما معرفی کانال باشد، هفتاد پست آخر کانال نباید تصویر برهنه یا نیمه برهنه زنان و یا مردان خارجی یا تصویر بی حجاب از زنان و یا مردان ایرانی باشد و نباید صدای خواننده زن، ضدانقلاب و یا مشرک وجود داشته باشد.

مطالب داخل کانال، سایت یا اپلیکیشن نباید خلاف قوانین جمهوری اسلامی، اخلاق، شرع و موازین اسلام باشد. افرادی که تبلیغ کانال(رسمی)، سایت(مجوزدار) یا اپلیکیشن(ثبت در اپ استور های رسمی) می کنند باید یک شماره تماس ثابت و همراه برای مواقع ضروری از خود ارایه دهند.

تا زمانی که تبلیغات فعال است، آگهی دهنده نباید حتی یک مورد از موارد بالا تخطی کرده باشد، در غیر اینصورت پس از یک بار تذکر اگر برای رفع آن به هر دلیلی موارد سریعا برطرف نشود، کمپین حذف شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد و از آن به عنوان خسارت به اسنت وی و عدم رعایت قوانین ضبط خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراض یا شکایتی را نخواهد داشت که در غیر اینصورت هر گونه مسوولیت کیفری یا حقوقی با شخص خاطی می باشد.

رعایت فهرست مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی و اجرای تمام مفاد آن جز لاینفک انتشار آگهیست که جهت اطلاع کامل از این فهرست و تایید آن به لینک مندرج در پایین صفحه مراجعه نمایید .

پیرو توافقات بالا که بصورت ثبت درخواست در وبسایت اسنت وی صورت گرفته و بر اساس قوانین و نظامات عامه کشور و اصل آزادی قراردادی(ماده ۱۰ قانون مدنی) قرارداد تبلیغات در اسنت وی منعقد می گردد و سفارش دهنده با رضایت تام و کامل و با اسقاط حق هر گونه اعتراض در هر مرجعی این قرارداد را منعقد می نماید.

آگهی دهنده محترم لطفا پس از خوانش متن بالا و اطلاع از قوانین، مقررات، قیمت ها و میزان انتشار آگهی، نسبت به نوع نشر تبلیغ خود اطلاع کامل حاصل نموده و با شرط اینکه ما هیچ تضمینی نسبت به بازخورد آگهی منتشره نداریم این متن را تایید فرمایید.

اگر کاربری برای خدمتی وجهی پرداخت کرده باشد ولی از آن استفاده نکرده باشد امکان انتقال ، فعال سازی مجدد خدمت و یا بازگشت وجه میسر نیست.

WhatsApp chat