می خواهید برای اینستاگرام خود فالوور بخرید؟ ببینید چه اتفاقی می افتد

شما می توانید از طریق روش هایی درست و اصولی مانند تعیین استراتژی بازاریابی منطقی، تنظیم اهدافی هوشمندانه، تولید محتوای جذاب و درگیر کردن مخاطب با فعالیت های خود، تعداد فالوورهایتان را افزایش دهید یا می توانید خیلی سریع و آسان با استفاده از جنبه های منفی بازاریابی اینستاگرام، به این هدف خود برسید.

می توانید برای اینستاگرام خود فالوور بخرید.

ما یک حساب ساختگی ایجاد کردیم تا ببینیم فالوور خریدن آیا ارزش امتحان کردن دارد یا نه. از نتایج آزمایش ما اطلاعات جالبی در مورد چرایی و چگونگی فالوور خریدن برای اینستاگرام مطلع می شوید.

مطالعه نمایید :

۱۱ روش افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

۵۰ روش رایگان برای افزایش فالوور

چرا برای اینستاگرام فالوور می خرند؟

برندها، سلبریتی ها، اینفلوئنسرها و حتی سیاستمداران برای اینکه بیشتر شناخته شده و در شبکه های اجتماعی بیشتر مورد توجه قرار گیرند، فالوور فیک می خرند.

افزایش فالوور چه فایده ای برای آنها دارد؟

این یک مسئله ی احساسی است. تعداد فالوور چیزی است که مردم را به فالو کردن صفحات مختلف در اینستاگرام ترغیب می کند و استاندارد رایجی است که برندها برای اندازه گیری تلاش های بازاریابی خود به آن استناد می کنند.
اگر به خرید فالوور اینستاگرام فکر می کنید، شاید بخاطر این باشد که می خواهید هرچه سریعتر هزاران نفر صفحه ی شما را فالو کنند تا با افزایش فالوورهای خود امیدوار باشید که افراد واقعی و مشتریان حقیقی تشویق شوند تا برند شما را بررسی کنند. کیفیت بر کمیت ارجحیت دارد، ولی واقعیت این است که مردم در اینستاگرام با عدد و رقم شما را قضاوت می کنند.
همچنین، خرید فالوور اینستاگرام ارزان، راحت است، همانطوری که در ادامه به شما درباره ی آن آموزش خواهیم داد.

چگونه خرید فالوور در اینستاگرام برای شما کار خواهد کرد.

سیستم اینستاگرام به ربات ها اجازه خواهد داد تا صفحات اینستاگرام را لایک کنند و بر روی آنها کامنت بگذارند.
خرید فالوور فیک ارزان بعبارت دیگر کار سختی نیست. اکانت اینستاگرام خود را به این سرویس های خدمات خرید فالوور متصل و پول را پرداخت کنید و در نهایت شاهد افزایش فالوورهای خود باشید.
پرداخت ۳ دلار برای خرید ۱۰۰ فالوور خیلی ارزان است، اما شما هرچی پول بدهید، همانقدر آش می خورید. اکثر اکانت هایی که ربات ها با این مقدار پول  پیدا می کنند، مرده و غیر فعال هستند.
برای اینکه این ربات ها اکانت های فعال برای شما بخرند باید به ازای هر ۱۰۰۰۰ فالوور بیش از ۱۰۰۰ دلار هزینه کنید. شاید این مقدار پول زیاد باشد ولی می تواند منجر به رشد درصد مشارکت صفحه اینستاگرام شما شود.
برخی از ابزارها افرادی را از طرف شما فالو می کنند تا از آنها فالوبک بگیرند. شما می توانید از این ابزارها بخواهید تا افرادی را براساس اطلاعات درخواستی شما از قبیل لوکیشن، هشتگ های مورد استفاده، اکانت های مشابه و جنسیت فالو کنند. بر اساس یک مدت  زمان مشخص شده افرادی را که به شما فالوبک نداده اند بعد از آن، ربات می تواند آنفالو کند.
ابزار خرید فالووری را که ما برای اکانت ساختگی اینستاگرام خود آزمایش کرده بودیم در حقیقت هیچ کسی را فالو نکرد. نه ربات و نه یک فالوور واقعی.

زمانی که برای خرید فالوور اینستاگرام تصمیم گرفتیم، چه اتفاقی افتاد؟

ابزاری را انتخاب کردیم که قرار بود در ازای ۹.۹۵ دلار ۱۰۰۰ فالوور به فالوورهای ما اضافه کند.
برای لینک حساب، اسم کاربری مان را، @fruitless.strategy قرار دادیم، و پول آن را با استفاده یک ویزا کارت پیش پرداخت کردیم (هیچ کسی در شرکت تمایلی به ارائه جزئیات بانکی حساب خود برای این هدف نداشت).
خیلی سریع تعداد فالوورهای ما از صفر به ۱۲ افزایش پیدا کرد، و هر زمانی که صفحه خود را رفرش می کردیم بر تعداد آنها افزوده می شد.
در مدت دو ساعت ما ۴۱۲ فالوور جدید داشتیم. در این زمان تصمیم گرفتیم تا عکسی را پست کنیم تا ببینیم فالوورهای ما چقدر مشارکت می کنند.
نتایج دریافتی با انتظارات ما مطابقت داشت، صفر. هیچ لایک یا کامنتی در این مدت دریافت نکردیم.
ظهر همان روز از ۱۰۰۰ فالوور پیش افتادیم، ولی هیچ کدام از پست های ما درصد مشارکتی را دریافت نکرد. حتی ماه ها بعد، هیچ فالووری به پیج ما دوباره سرنزد.
پس این کاربران مرموز چه کسانی هستند که ما را خیلی سریع و دیوانه وار فالو کردند؟
صفحاتی که سلفی های بی ارزشی از نوجوانان را پست می کنند ، اکانت های بدون هیچ پست یا آنهایی که با استفاده از چند وب کم تصاویر و ویدئوهای مبتذل منتشر می کنند؛ هیچ کدام نمی توانند مخاطب ارزشمند و معتبری، مرتبط با برند و کسب و کار شما جذب کنند.
چیزی که ما را شگفت زده کرد این است که تعداد فالوور کم و بیش حدود ۱۰۰۰ نفرحفظ شده و هر هفته در جذب فالور و از دست دادن آن در عدد ۵۰ در نوسان بودیم.
یکبار تعداد زیادی از فالوورهای ما یکدفعه ناپدید شدند، احتمالا حساب هایی غیر فعال شده بودند که با راه اندازی دوباره ابزار این مشکل برطرف شد. ولی بازهم هرگز کیفیت فالوورها اصلاح نشد.

این تعداد برای نتایجی بود که از طریق اتوماسیون اینستاگرام بدست آورده بودیم. در آن آزمایش ما نصف فالوورهای جدید مان را بعد از یک هفته از دست دادیم.
پس اگر شما به افزایش فالوور مشتاق هستید، این نوع ابزارها حقه خواهند زد. خرید فالوور فیک اینستاگرام کمکی به افزایش درصد مشارکت شما نخواهد کرد.

چرا نباید فالوور اینستاگرام را بخرید

شما آن چیزی را دریافت خواهید کرد که برایش هزینه کرده اید: تعداد. این فالوورها هیچ یک از پست های شما را لایک نخواهند کرد و کامنت هایی را نخواهند گذاشت. اما شما باز ریسک می کنید.حتی اگر فالوور واقعی اینستاگرام داشته باشید، هیچ نظارتی بر روی آنها انجام نشده، شاید جزو حساب های فیک و غیرفعال باشند.
زمانی که شما می خواهید از راه میانبر فعالیت کنید، یکپارچگی برند خود را در معرض خطر قرار می دهید. اگر شما فالوور اینستاگرام را بخرید و مشتریان واقعی این مسئله را بفهمند، انتظار دارید که به شما اعتماد کنند؟
تصور کنید که فرد دیگری کفش شما را پوشیده است. شما یک اینفلوئنسر شبکه های اجتماعی را برای کمک به ترویج یکی از کالاهای کسب و کارتان استخدام می کنید. بعد از این که نتیجه ای مشاهده نمی شود، شما به پروفایل اینفلوئنسر از نزدیک نگاهی می اندازید و اکثریت آنچه را که فکر می کنید فالوور واقعی اینستاگرام هستند در واقع فیک بودند. آیا تا به حال تمایل داشته اید که با همان شخص دوباره کار کنید؟
البته که نه.
چه چیزی برای کسب و کار شما ارزشمندتر است: داشتن ۱۰۰۰۰ فالوور فیک یا ۱۰۰ فالوور واقعی که در پست های شما کامنت و با دوستان تان آن ها را به اشتراک بگذارند؟
چیزهای مهم تری برای پیگیری نسبت به تعداد فالوورهایی که دارید وجود دارد. نسبت کاربرانی که روی لینک خاصی کلیک می کنند که تعداد کلی کاربرانی است که پیج، ایمیل یا آگهی را بازدید می کنند و درصد مشارکت (لایک ها و کامنت ها) دو کار بزرگ است.
روشی برای سنجش مشارکت صفحه، محاسبه میزان درصد مشارکت شماست. تعداد لایک ها و کامنت های پست های تان که در دوره خاصی گزارش شده اند، برای مثال ۱۰ پست آخر را مدنظر داشته باشید. بعد از آن، آن عدد را به تعداد فالوورها تقسیم کنید. آن عدد را در ۱۰۰ ضرب کنید و شما نسبت درصد مشارکت را خواهید داشت.
اینجا دوباره آن فرمول را بیان می کنیم:
تعداد لایک ها + تعداد کامنت ها / تعداد فالوورها × ۱۰۰ = نسبت درصد مشارکت
معیاری به عنوان غربالگری قانونی استراتژی های اینستاگرام شما وجود دارد و اگر مخاطب هدف شما با محتوا ارتباط برقرار کند، متوجه می شوید.
راه درست و سالم رشد تعداد فالوورهای اینستاگرام
مخاطب خود را بشناسید، آنها را مشارکت دهید و محتوای مهمی به اشتراک بگذارید. آن ها اجزای کلیدی برنده شدن استراتژی های اینستاگرام هستند. توصیه ی ما، برای اینکه چگونه فالوورهای خود را افزایش دهید، جزئیات گام های واقعی که شما نیاز دارید تا فالوورها که در کسب و کار شما مشارکت می کنند، بشمارید.
.
شما باید برای نمایش دادن پست هایتان با مخاطبان هدف از هشتگ های مرتبط استفاده کنید. این البته به جذب فالوورهای جدیدی که به کالاها و خدمات شما علاقمندند کمک خواهد کرد.
مشخص کردن بودجه ای برای استراتژی اینستاگرام روش نتیجه بخش دیگری است تا مخاطبان جدید و هدف را بدست بیاورید. اینستاگرام گزینه های تبلیغاتی محدودی برای انتخاب دارد، که هرکدام با اهداف کسب و کارتان (شناخت برند، ترافیک وب سایت، فروش کالا، یا دانلود نرم افزارهای کاربردی) مرتبط است. پست های ما، تبلیغات اینستاگرام را مطالعه بفرمایید: راهنمایی کاملی برای کسب و کار برای هر چیزی که شما باید برای تبلیغات در اینستاگرام بدانید.
و این چنین است نتیجه ی آزمایش ما که با کمک آن می توانید  از استراتژی های بی ثمر حساب اینستاگرام خلاص شوید.
.

چه سرنوشت شومی در کمین آن نشسته است؟

شاید ربات های اینستاگرام  شما را گول بزنند و بصورت کوتاه مدت فالوورهایتان را افزایش دهند ولی این به معنی موفقیت در بازایابی تان نیست و اینطوری اعتبارخود را به تدریج از دست خواهید داد. متاسفیم.
با استفاده از اسنت وی اینستاگرام خود را توسعه داده و مدیریت کنید. با شاخص های اجرایی کلیدی می توانید براحتی پست ها را منتشر و زمان بندی کرده، با عموم مشارکت کرده ، و موفقیت تلاش های خود را پیگیری کنید. امروز آن را رایگان استفاده کنید

منبع : hootsuite.com