۶ دلیلی که شما برای کسب و کارتان نیاز به اینفلوئنسرها دارید

اینفلوئنسر کسی است که شرکت شمارا از طریق شبکه‌های اجتماعی شخصی خود، معرفی می‌کند و باعث پیشرفت آن می‌شود. آنها با معرفی صادقانه آنلاین خود توانستند به ماندن شرکت‌ها یکی پس از دیگری کمک کنند. بر محصولات و خدمات شرکت شما مهر تأیید می‌زنند و همچنین از صدا و تصویر خود برای ارتقاء ارزش‌ها و دیدگاه‌های برند شما استفاده می‌کنند.

معمولاً فعالیت اینفلوئنسرها داوطلبانه و بر پایه‌ی علاقه‌ای است که به محصولات و خدمات برند محبوب خوددارند. آنها ممکن است در این صنعت آزادانه (فریلنسر) فعالیت کنند یا از طریق یک برنامه انتخابی استخدام شوند.
اینفلوئنسرهای قابل‌اعتماد می‌توانند مزایای زیادی را ارائه دهند، ازجمله: تقویت ارزش برند شما در شبکه‌های اجتماعی، گسترش پیام‌های مثبت و تأثیر گذاشتن بر خرید مصرف‌کنندگان.
قابل‌اعتماد ترین اینفلوئنسرها کسانی هستند که به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند و به‌عنوان سخنگو برای برند شما عمل می‌کنند. این فرآیند همچنین برای اینفلوئنسرها هم مزایایی دارد. برایشان راه‌هایی برای گسترش شبکه حرفه‌ای خودشان می‌گشاید، مهارت‌های جدید بازاریابی می‌آموزند و خدمات مصرف‌کنندگان را بهبود می‌بخشند.

۱-اینفلوئنسرها از اعتبار برند شما محافظت می‌کنند

در موارد نادری که شرکت شما تحت‌فشار مطبوعات قرار دارد، اینفلوئنسرهامی‌توانند حضور پیدا کنند و با فراهم کردن شرایط مطلوب از طریق تجاربشخصی‌ای که کسب کرده‌اند از برند شما دفاع کنند. از آنجا که آنها به هیچ طرفی وابستگی ندارند، نظر آنها به‌عنوان یک بی‌طرف مشاهده می‌شود کهمی‌تواند وضعیت را آرام کند.

۲-اینفلوئنسرها برند شمارا انعطاف‌پذیر می‌کنند.

بسیاری از شرکت‌های موفق، یک برنامه اینفلوئنسر مارکتینگ قابل‌توجهی دارند تا فرآیند خرید برای مشتریان را جذاب‌تر کنند. یک برنامه قدرتمند تأثیرگذارمی‌تواند مسئولیت یک تیم بازاریابی و نمایندگان فروش را به عهده بگیرد.

۳-اینفلوئنسرها کمک می‌کنند به شناخته‌تر شدن شما در مکان‌هایی که برای شما ناشناخته است.

مردم اغلب به دنبال مشاوره از دیگران در مورد بهره‌وری محصول یا خدمات قبل از خرید آن می‌گردند. اینفلوئنسرهایی که توسط شبکه‌های اجتماعی محدودمی‌شوند به‌طور مستقیم با مخاطبان بالقوه خود در ارتباط هستند. بااین‌حال، در خارج از شبکه‌های اجتماعی سنتی برند شما، یک اینفلوئنسر می‌تواند از نفوذ خود برای ایجاد ارتباط شخصی‌تر استفاده کند.

۴-اینفلوئنسر به رشد برند شما کمک می‌کنند.

با توجه به اینکه اینفلوئنسرها در حال حاضر دارای دسترسی آنلاین ووابستگی‌های حرفه‌ای در صنعت هستند، کمک‌هایشان در ایجاد آگاهی می‌تواند بسیار سودمند باشد. به‌عنوان‌مثال، اگر شما ۱۲ اینفلوئنسر را با ۱۰،۰۰۰ فالوور اینستاگرام داشته باشید، به‌طور مؤثر ۱۲۰،۰۰۰ فالوور خواهید داشت.

۵-اینفلوئنسرها کلمات مثبت از دهانشان بیرون می‌آید.

صدای یک اینفلوئنسر به نفع سازمان شماست؛ زیرا قادرند که کلمات مثبت را بیان کنند. این‌یک راه طولانی در ایجاد یک تصویر مثبت عمومی برای برند شماست.

۶-اینفلوئنسرها ترافیک سایت شمارا بالا می‌برند.

بیشتر اینفلوئنسرها وبلاگ یا وبسایت شخصی خود رادارند. بااین‌حال، اگر آنها را استخدام کنید، به‌راحتی می‌توانند لینک‌ها و ارجاعات خود را به شرکت شما ارائه دهند. این یک‌راه عالی برای افزایش ترافیک ورودی و رسیدن به مشتریان بالقوه خارج از شبکه‌های اجتماعی بالقوه خودتان است.

برقراری ارتباط نزدیک شما و تیمتان با اینفلوئنسرها، حضور آنلاین برند شماراتقویت می‌کند. داشتن یک گروه از اینفلوئنسرها که به شما نزدیک هستند قادر خواهند بود، در جهت تبلیغ محصولات و خدمات جدید، ارائه تصویر مثبت و دیدگاه ارزشمند بیرونی در مورد نحوه استفاده از برند شما توسط مصرف‌کنندگان با شما همکاری کنند.