اینستاگرام

در بستر اسنت وی مدیریت اینستاگرام خود را در دست بگیرید و تحلیل عمیق تری از پیج کسب و کار خود بدست آورید. به کامنت ها پاسخ دهید، آمار های پیج خود را مشاهده کنید، پست های خود برای انتشار زمان بندی کنید و تبلیغات خود را در پیج های اینستاگرامی منتشر نمایید.

تبیلغات اینستاگرام

در پیج های پر بازدید و به انتخاب خود، تبلیغات خود را در اینستاگرام منتشر کنید و آمار های بودجه صرف شده و مشارکت کاربران را مشاهده نمایید. پس از انتشار هر تبلیغ گزارش‌های کاملی از مشارکت کاربران برروی تبلیغات را مشاهده خواهید کرد تا کمپین های خود را هدفمند پیش ببرید.

برای مشاهده تعرفه ها و درج و انتشار تبلیغات هم اکنون عضو شوید.

انتشار در اینستاگرام

انتشار پست های زمانبندی شده در پیج اینستاگرام به کاری مهم، زمان بر و با اهمیت بالا برای کسب و کارها تبدیل شده است. در اسنت وی به آسانی پست های خود را تعریف و زمان انتشار آن را مشخص کنید تا اسنت وی پست را برروی پیج شما منتشر نماید. هم اکنون انتشار در اینستاگرام را به رایگان آغاز کنید.

گزارش‌های اینستاگرام

با اندازه گیری و تحلیل آمار های پیج اینستاگرام خود، استراتژی و فعالیت ها برروی پیج را هدفمند و مؤثر پیش ببرید. اسنت وی پست های شما را تحلیل می کند و شما می توانید به کامنت های خود پاسخ داده و آمار های فعالیت های کاربران خود را مشاهده کنید. همچنین فعالیت های پیج خود را با رقبای خود بسنجید.

WhatsApp chat