تبلیغات

در بستر تبلیغات در شبکه های اجتماعی اسنت وی تعریف، انتشار و مدیریت تبلیغات بسیار سریع و آسان است. رسانه های انتشار پر مخاطب تبلیغات در دسته بندی های موضوعی گوناگون قرار گرفته تا به شما قدرت انتخاب داده شود. پس از انتشار نیز بازخورد های تبلیغات خود را در قالب نمودارهای بصری و آمار ها مشاهده و کمپین های منتشر شده را ارزیابی کنید. انتشار تبلیغات در بستر اسنت وی به شما آزادی عمل داده و استراتژی های تبلیغات شما را هدفمند می سازد.

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در پیج های پر مخاطب اینستاگرامی در اسنت وی به سادگی قابل انجام است. از زمان انتشار تبلیغ تا دریافت بازخوردهای تبلیغات مانند این که چه کسانی پست تبلیغاتی شما را لایک کرده و کامنت گذاشته و کاربران مشترک با پیج شما چه کسانی هستند، اسنت وی آن را در یک پنل قابل مدیریت و مشاهده می کند.

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات خود را در کانال های پر مخاطب و مرتبط با کسب و کار خود منتشر کنید و به آسانی تبلیغات و کمپین های خود را ارزیابی کنید. بستر اسنت وی اختیار عمل و انتخاب را در اختیار شما قرار می دهد و در نهایت آمار زمان انتشار و تعداد view کسب شده را برای هر تبلیغ و کمپین نمایش می دهد.

سرویس تبلیغات در تلگرام موقت ارایه نمی شود. برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی با اسنت وی در تماس باشید.

چگونه تبلیغات را از طریق اسنت وی منتشر کنم؟

انتشار تبلیغات از طریق بستر اسنت وی در پیام رسان تلگرام و شبکه اجتماعی اینستاگرام ممکن است.
 • تعریف کمپین
  کمپین ها مجموعه ای از تبلیغات و پیشبینی بودجه برای کمپین است.
 • تعریف محتوای تبلیغات
  محتوای تبلیغ شامل متن، تصویر و ویدیو است که برای انتشار آماده می شود.
 • تعریف تبلیغ
  انتخاب رسانه (اینستاگرام یا تلگرام) بر اساس بودجه، انتخاب کمپین و تاریخ انتشار. تبلیغ شما آماده است!
 • پرداخت تبلیغات
  با اتمام پرداخت، تبلیغ در پنل منتشر کننده انتخاب شده قرار می گیرد.
 • انتشار و بازخورد
  پس از انتشار تبلیغ توسط رسانه انتخابی شما، بازخورد ها را مشاهده کنید. میزان مشارکت، دیده شدن و افرادی که با پست تبلیغاتی شما تعامل داشته اند.
WhatsApp chat